Nowy PREZES LKS OLYMP

W dniu 28.10.2017 w sali LKS OLYMP odbyło się Walne zebranie członków klubu LKS Olymp. Na zebraniu poruszono ważne tematy przyszłości klubu, współpracy z Centrum Sportu w Błoniu oraz odbyły się wybory nowego Prezesa LKS Olymp. Ze względu na złożoność problemu dotychczasowy Zarząd LKS Olymp pozostał ten sam i będzie współpracował i wspierał nowego Prezesa. Pan Marcin Stępczyński także będzie wspierał prace będąc w Zarządzie oraz udzielał rad i wskazówek nowo wybranemu następcy.

ZarzadNowy Prezes LKS Olymp: Grzegorz Wiśniewski

Do Zarządu została powołana także Pani Aleksandra Niwińska.

Komisja Rewizyjna wzbogaciła się także o jednego członka. Jednogłośnie mandat dostał Pan Karol Dutkiewicz, wieloletni członek klubu LKS Olymp i bardzo utytułowany warcabista.

Wszystkim nowo wybranym osobom życzymy miłej i owocnej pracy.

Zarząd LKS Olymp