DRUŻYNA LKS OLYMP MISTRZEM POLSKI!!!

DRUŻYNA LKS OLYMP MISTRZEM POLSKI w warcabach stupolowych

        W dniach 18-22.X odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych. Drużyna z LKS OLYMP  Błonie zdobyła 2 złote medale zarówno na grę długą jak i błyskawiczną. Jest to pierwsze złoto w historii dla OLYMP-u w tej kategorii. Srebrne medale przypadły dla najbardziej utytułowanej drużyny ( 10 tytułów) UKS Lokator Gniezno a brąz przypadł dla  ubiegłorocznych mistrzów – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki. Na tak dobre wyniki OLYMP-u pracowała cała drużyna w składzie Karol Dudkiewicz, Karol Cichocki oraz Mateusz i Kasia Stańczuk. Są to zawodnicy, którzy wielokrotnie stawali na podium zarówno w Mistrzostwach Polski jak i Europy a także świata.

        Gratulacje dla zawodników, trenera Pana Juliusza Osińskiego oraz podziękowania za współudział w organizowaniu turnieju Panu Burmistrzowi Zenonie Reszce,                        Panu Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji Włodzimierzowi Leduchowskiemu oraz pracownikom Centrum, a także prezesowi LKS OLYMP Panu Marcinowi Stępczyńskiemu.

 

Zarząd LKS OLYMP

DSC_0004 DSC_0218 DSC_0219 DSC_0220