W ramach sekcji lekkoatletycznej w Klubie działają dwie grupy treningowe:

biegowa: Skupiająca osoby biegające już dłużej i ukierunkowane na biegi ultra. W grupie trenują m.in. Aleksandara Niwińska czy Andrzej Radzikowski.
biegowa amatorów – obecnie vacat instruktora: Jesteś amatorem biegania, a może chciałbyś nim zostać? Marzy Ci się bieg na 10 km, maraton a może chcesz zwyczajnie wstać z kanapy i zacząć zdrowo się ruszać? Dołącz do nas! Bieganie to nietylko bieganie – zdrowe ćwiczenia pozwolą zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić wyniki sportowe.

Trenujemy obecnie głównie siłowo w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 20.00. Zajęcia są dostosowane do każdej grupy zaawansowania od początkujących do ultramaratończyków! Grupą na siłowni kieruje mistrz Polski w biegu 24-godzinnym Paweł Szynal.

Poszukujemy nowego instruktora dla grupy typowo biegowej. Chcesz dołączyć do nas?

tzw. lekka ciężka: Klubowicze spotykają się w poniedziałki,  środy i piątki i wykorzystują CAŁE WYPOSAŻENIE siłowni.

Przyłącz do nas!