Mistrzostwa Europy wg zawodników LKS Olymp!!!

Zawodnicy z klubu Olymp znowu najlepiej wypadli na Mistrzostwach Europy!

     W dniach 1-9.VIII w Witebsku na Białorusi odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabach 100-polowych.  Przed wyjazdem odbyło się ślubowanie kadry w Muzeum Narodowym i wykonane zostały zdjęcia wszystkich polskich zawodników (24). Z LKS  OLYMP zostało powołanych do kadry troje zawodników: Kasia i Mateusz Stańczuk oraz Karol Cichocki.

W Witebsku Polska zdobyła 5 medali z czego 4 zdobyli zawodnicy OLYMP-u.

Karol Cichocki w kategorii do lat 19 zdobył złoto na grę błyskawiczną oraz dwa medale brązowe na grę aktywną i długą. Mateusz Stańczuk w kategorii do 26 lat na grę błyskawiczną zdobył także złoto. Zaśpiewano więc dwukrotnie Mazurek Dąbrowskiego. Kasia Stańczuk do końca walczyła o medale, jednak ostatecznie nie udało się jej stanąć na podium.

Na stronie oficjalnej Polskiego Związku Warcabowego można przeczytać o gratulacjach dla Klubu Olymp i podziękowaniach za medale dla Polski, które zdobywają  głównie zawodnicy z naszego klubu.

My ze swojej strony możemy pogratulować także Rodzicom wytrwałości w przygotowaniu dzieci do tak trudnych zawodów no i przede wszystkim samym Zawodnikom, którzy spełniają się w tak ważnych zawodach.

LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (1) LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (2) LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (3) LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (4) LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (5) LKS Olymp - Mistrzostwa Europy (6)

II turniej plażówki z cyklu BŁONIE PLAŻA 2017

W niedziel 23.07.2017 ZAPRASZAMY od godz 9:00 siatkarzy na  II turniej plażówki z cyklu BŁONIE PLAŻA 2017.

Plaza_2017_07Zapraszamy do wakacyjnej aktywności 😉

Z informacji organizacyjnych:
– gramy na 2 boiskach vis-a-vis PSP w Błoniu, ul. Lesznowska
– turniej jest bezpłatny dla uczestników
– zgłoszenia na numer 790 005 231 lub bezpośrednio przed rozgrywkami na miejscu do godz. 9:00
– kategoria OPEN, panie mile widziane 🙂
– Atrakcyjne nagrody dla 3 najlepszych par

Mistrzowie powrócili!!!

W dniach 1-2 lipca 2017 w Belfaście odbyły się Mistrzostwa Świata w biegach 24 godzinnych. Długo by opowiadać o przygotowaniach… Wyjeździe… Trudach codziennych zawodników. Ale ich pasja i upór znów zwyciężyły trudy tego sportu. Powrócili wczoraj rano z medalami. Wieczorem w sali LKS Olymp można było się im przyjrzeć, pogratulować nadludzkiego wysiłku a przede wszystkim posłuchać całej historii jakiej doświadczyli w tej konkurencji.

Zresztą co tu więcej opisywać, trzeba zobaczyć kilka zdjęć:

Ola i MaciekV-ce Mistrzyni Świata – Aleksandra Niwińska z Maciejem Żukiewiczem

Paweł i AndrzejPaweł Szynal i Andrzej Radzikowski – V-ce Mistrzowie Świata Drużynowi

Cały TeamTeam biegaczy

Medal drużynowyMedal Drużynowy

Medal Drużynowy

Pomocnicy

Wszystkim Zawodnikom i całemu TEAMOWI jeszcze raz GRATULUJEMY!!!

 

 

grafik kortów – zasady dla dodatkowych godzin.

info dla SEKCJI TENISA
W związku z okresem wakacyjnym w dniach 26.06 – 16.07.2017 powstałe wolne godziny szkoleniowe na kortach będą dostępne dla członków klubu “OLYMP” sekcji tenisa po wcześniejszym uzgodnieniu pod nr tel.734-860-889 w godz.16.00-20.00 pn.-pt.
Zapraszamy członków do korzystania

Pierwszeństwo do korzystania z kortu mają umówieni gracze.