Mistrz Sochaczewa z Olympu

Michał Ferenc najlepszy w Młodzieżowych Mistrzostwach Sochaczewa 2016.
W dniu 05.09.2016 zakończono Młodzieżowe Mistrzostwa Sochaczewa. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Ferenc reprezentujący LKS OLYMP  Błonie. Drugie miejsce zajął Marcin Buczek, trzecie Jakub Zatorski a na czwartym miejscu znalazła się Weronika Krzemińska. Dla Michała jest to już druga wygrana w Sochaczewie. W czerwcu wyraźnie zwyciężył w grupie młodszej młodzieżowej ligi tenisowej Sochaczewskiego Towarzystwa Tenisowego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ambicji i walki do ostatniej piłki oraz pokazu dobrej tenisowej gry. Cieszymy się, że turniej po kilku latach wrócił do naszego kalendarza. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział oraz kibicom za wspieranie młodych w trakcie ich turniejowych zmagań.

finalisci-mlodziezowych-mistzrostw-sochaczewa

mlodziezowy-mistrz-sochaczewa-2016r