Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Dąbkach – WARCABY

W Dąbkach w dniach 25-28 maja b.r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów  w warcabach stupolowych. Zawodnicy przyjechali z całej Polski  aby walczyć o najwyższe miejsca w 10 grupach: 3-osobowe drużyny juniorów i 2-osobowe drużyny juniorek w kategoriach do 8, 10, 13, 16 i 19 lat. LKS OLYMP Błonie reprezentowali juniorzy w kategorii do lat 19  w składzie Katarzyna Stańczuk, Karol Cichocki i Jakub Stacewicz.. Ostatecznie nasza drużyna została vice-mistrzem Polski  ustępując pierwsze miejsce UKS Strudze Marki , trzecie miejsce zdobył Lokator Gniezno.

Przy wręczaniu nagród drużynom medal i dyplom otrzymał również trener.

                                                                                                                                                                Gratulacje dla zawodników i trenera Juliusza Osińskiego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA