Z AMBICJAMI NA PODIUM ZA ROK, DZIŚ IV MIEJSCE TEŻ CIESZY

drużyna tenis

Sekcja tenisa LKS OLYMP zakończyła rozgrywki tenisowej ligi MAZOWIA CUP.

Po rozegraniu meczy grupowych i pokonaniu KS Tennis Life z Brwinowa oraz zespołu Podkowy Leśnej nasi zawodnicy awansowali do półfinału. Spotkania rozgrywane formułą 2 single chłopców, 2 single dziewcząt, debel chłopców i debel dziewcząt wyłaniają zwycięzcę meczu.

Nasze dzieci ostatecznie po przegranym półfinale, w walce o III miejsce z drużyną Milanówka uzyskały wynik 3 – 3 i o podium decydował lepszy stosunek gemów. Zajęliśmy więc IV miejsce.

Oczywiście niedosyt –TAK ale NIE smutek z porażki, dlaczego?

BO POSIADAMY : najmłodszy skład, dzieci grające drugi rok a nie kilka lat, utrudnione warunki treningowe bo zależne od pogody, wybór z 30 a nie 200 trenujących jak niektóre kluby – to daje nam wiarę w przyszłość. Ale przede wszystkim, mamy pasję i wspaniałych rodziców, którzy sami grają lub się edukują i wiedzą coraz więcej o tenisie. Nie każdy może być Nadalem czy Radwańską ale każdy może cieszyć się grą. Szczególne słowa podziękowania i życzenia powrotu do zdrowia cały zespół składa utalentowanej Paulinie Ferenc, która walczyła w meczach grupowych i niespodziewany pobyt w szpitalu uniemożliwił jej start w finałach.

Skład zespołu LKS „OLYMP”: Zosia Białecka, Paulina Ferenc, Aleksander Karpiński, Michał Ferenc, Dominik Mińkowski.

Ze sportowym pozdrowieniem

trener Marcin Stępczyński