SREBRO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W WARCABACH STUPOLOWYCH

W dniach 28.X-5.XI w Dąbkach odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w warcabach 100-polowych. Z LKS OLYMP Błonie jako przedstawiciele kadry narodowej brali udział Karol Cichocki i Kasia Stańczuk. Kadra Polska zdobyła na tych Mistrzostwach dwa medale. Złoty medal na grę długą do lat 10 zdobył Mateusz Wysokiński, zawodnik Roszady Lipno, a Karol Cichocki zdobył srebro w kategorii do lat 19 chłopców. W grze błyskawicznej kadra Polski nie stanęła na podium. Karol Cichocki w swojej kategorii zdobył 4 miejsce, a Kasia Stańczuk w kat. do lat 19 dziewcząt zdobyła 9 miejsce.

1711_dabki_1791711_dabki_178

23131864_1969077199975702_7275267534783984586_nZarząd LKS Olymp gratuluje zawodnikom zdobytych medali i osiągnięć w tej dyscyplinie oraz życzy jeszcze większych sukcesów!!!