Liga Challenge Singiel Mężczyzn – edycja zima 2016/2017

W piątek i sobotę (3/4.02) byliśmy świadkami bardzo dramatycznych rozstrzygnięć w grupach (A) “Australian” (gdzie po czterech grach każdy z zawodników maił po jednym zwycięstwie i o tym kto będzie miał szansę z tej grupy zagrać w półfinałach zadecydowały ostatnie dwa mecze) i (B) “US”.

W niedzielę rano rozegrano mecze półfinałowe w których:
1) z bardzo mocnego meczu Tomek M. – Szymon F., zwycięsko wyszedł Tomek, który mógł się szykować na popołudniowy finał,
2) w meczu Piotr K. – Dominik M., lepszy okazał się Piotr. Dominik zakończył grę z dużym bólem ręki. Pojawiła się propozycja Szymon przełożenia meczu o III miejsce na czwartek.

W meczu finałowym dał o sobie znać trud turniejowych zmagań z trzech dni (obydwu finalistom). Ostatecznie więcej sił zachował Tomek, który wywalczył pierwsze miejsce w całym turnieju.

W meczu o III miejsce wygrał Szymon. Pełne zestawienie wyników w załączeniu.

Masters

OSTATECZNE WYNIKI:
1. Tomasz Mińkowski
3. Piotr Kępka
3. Szymon Fabiniak
3. Dominik Mińkowski

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ W ROZGRYWKACH Challange! Link do album na FB Klubu: foto album z rozgrywek MASTERS