Kasia jedzie na “Igrzyska”

Pod flagą IMSA (International Mind Sports Association) doszło do integracji imprezy podczas której rozgrywany jest: brydż, GO, szachy, szachy chińskie i warcaby. I to właśnie na imprezę IMSA zaprasza się elitę zawodników z tych pięciu dyscyplin.

Turniej odbędzie się w dniach 26 lutego do 3go marca w Huai’an. Bazą i miejscem rozgrywek będą dwa hotele. Warcabiści będą w Grand Trustel.

Elitarne igrzyska

Polska będzie reprezentowana przez trzy Panie. Natalia Sadowska (jako wicemistrzyni świata) i KATARZYNA STAŃCZUK (LKS Błonie), która awansowała zajmując ostanie kwalifikowane do Turnieju w Chinach miejsce (z Pucharu Świata). Kasia jest również– wicemistrzyni Świata Kadetek 2015 . Oprócz naszych warcabistek w imprezie wystąpi również szachistka – Monika Soćko. Przed zawodniczkami tylko miesiąc przygotowań.
POWODZENIA!!!

imsa