Jubileuszowe XX Dni Błonia – Turniej Piłki Plażowej

Plazowa_Dni Blonia

Turniej o Puchar Burmistrza Błonia za nami 🙂
Foto albumy dostępne na FB Olymp Błonie oraz w  albumie CSiR; https://www.facebook.com/pg/CentrumSportuBlonie/photos/?tab=album&album_id=1193520867457282
18 par walczyło w kategorii OPEN, w imprezie organizowanej w ramach Obchody 100-lecia niepodległości Polski oraz XX Dni Błonia , było to równocześnie drugie starcie w ramach cyklu Błonie Plaża’2018, pod patronatem Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu .

W 7 godzin – 32 mecze (2 eliminacyjne) systemem “brazylijskim” dla 16 zespołów, jeden set do 21 (na przewagi). Udział brali siatkarze z: Mrozy, Warszawa, Grodzisk Maz., Tomaszów Maz., Sulejówek, Skierniewice, Żyrardów, Płock, Zaborów, Błonie i okolice.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kalisz / Kuźniarski
2. Sobolewski / Walendzik
3. Marat / Antoniak
4. Szuba / Van Der Veer
5. Deć / Figacz
Hendzelewski Marcel / Rafał
7. Miniak / Wilkoński
Kołodziejski / Lewandowski
9. Wróbel / Czech
Dąbrowski / Jaroszewski
11. Amróz / Fydrych
Kobus / Kosiorek
13. Kryszczuk / Krzyżanowski
Biernat / Włostowska
15. Bieliński / Ptaszyński
Toczyski Marek / Artur
17. Antoniak / Zakrzewski
Badowiec / Pawłowski