Finał Ligi Challenge WIOSNA/LATO 2018 – 24.06.2018

Liga

24.06.2018r. ostatnie klubowe tenisowe wydarzenie tego lata:
Finał Ligi Challenge WIOSNA/LATO 2018, miało miejsce w ostatnią niedzielę czerwca (parę zdjęć z gier i wręczenia nagród poniżej a całość w albumie: https://www.facebook.com/pg/Olymp-B%C5%82onie-1648569158693176/photos/?tab=album&album_id=2084429308440490)

Część z naszych klubowiczów równolegle z niedzielnymi edycjami klubowej Ligi Deblowej podjęła się rywalizacji w grach singlowych.
Panowie po cyklu gier wiosennych wyłonili spośród siebie TOP 8 i w tym gronie rozegrali w dwóch grupach mecze. Dwanaście gier pozwoliło wyłonić czwórkę najlepszych zawodników, którzy między sobą rozegrali bardzo emocjonujące i wyczerpujące półfinały.

I tak na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu, o godzinie 9.00 na dwóch kortach równolegle rozegrano mecz finałowy oraz o III miejsce.
Zarówno jeden jak i drugi miał swoją dramaturgię i choć Panowie znają się nie od dziś nikt nie silił się na uprzejmości podczas niedzielnej rywalizacji. Za to po meczach …. było milutko jak zawsze.
Końcowe wyniki Turnieju MASTERS
1. Mińkowski Tomasz
2. Kępka Piotr
3, Ferenc Grzegorz
4. Krakowiak Jacek
5.Piechota Piotr
6. Fabiniak Szymon
7. Syperek Jerzy
8. Bolesta Józef

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM LIGII CHALLENGER sportowego ducha i zacięcia. Trzeba mieć krzepę, żeby tyle czasu spędzać na kortach (a przecież nasi Seniorzy to amatorzy).