Budżet obywatelski ruszył od nowa!

BUDŻET OBYWATELSKI 2016 – głosowanie od poniedziałku (11-15.01.2016r)

Budżet obywatelski – Gmina Błonie

Sport i muzyka bliżej Ciebie – odnowienie budynku na terenie LKS Olymp z przeznaczeniem na rozwój dzieci i młodzieży.

POPROSIMY MIESZKAŃCÓW OSIEDLA nr 1 w Błoniu o jego poparcie.
Każdemu z Was, kto może i chciałby zachęcić Rodzinę i Znajomych z Osiedla nr 1 do oddania głosu na projekt nr 3, “Sport i muzyka bliżej Ciebie” – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Można oddać głos tylko na jeden projekt. Zachęcam do zapoznania się z załączonym materiałem. Zawarte są w nim podstawowe informacje (a) lista wszystkich zgłoszeń z Osiedla nr 1, (b) wykaz ulic wchodzących w skład Osiedla i (c) informacja o sposobach oddawania głosów.
Informacje uzupełniające:
Mieszkańcy swój głos mogą oddać za pomocą formularza elektronicznego POLECAMY
http://blonie.pl/formularz-obszar1
(zajmuje to maksimum 1 minutę). Wystarczy podać “Imię i nazwisko”, “adres” i “Pesel” i zaznaczyć wybrany projekt). Lub na karcie do głosowania (dostępna na stronie http://blonie.pl/content/podstrony/kat102/pliki/FG-O1.pdf ) w wyznaczonych lokalach:
1. Urząd Miejski w Błoniu, ul. Rynek 6, pok. 1 – w godzinach pracy Urzędu
2. Centrum Kultury w Błoniu, ul. Jana Pawła II 1b – od 10:00 d0 18:00
3. Ośrodek Kultury w Radzikowie: od 14:00 do 18:00
4. OSP Górna Wieś: od 14:00 do 18:00
5. OSP Bieniewice: od 14:00 do 18:00
Obszar Osiedla nr 1 wyznaczają ulice:
Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Bykowskiego, Cicha, Dobrzyńskiego, Graniczna, Jasna, Kamosińskiego, Karczewskiego, Klonowa, Kombatantów, Krzywa, Lesznowska, Mazowiecka, Modlińska, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Niemstaka, Passowska, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Powstańców (nr nieparzyste), Sochaczewska (nr parzyste), Solidarności, Spacerowa, Spedycyjna, Staszica, Szarych Szeregów, Stefana Szparagi, Trojańczyka, Wąska, Wierzbowa, Zacisze, Zapomniana